Підсумки роботи за 2020 р. (Доставка крові)

ПІДСУМКИ РОБОТИ ГО “MotoHelpersDnipro” за 2020 р.

ЗВІТ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОНОРСЬКОЇ КРОВІ ЗА 2020 р.

06 червня 2020р. ми разом з ДОСПК провели тренінг по перевезенню донорської крові з волонтерами організації.

02 червня 2020р. наша волонтерська громадська організація разом з КП Дніпропетровська обласна станція переливання крові провели успішну валідацію (випробування) термосумoк “Glewdor”, які ми закупили зазделегідь, дякуючи благодійним внескам на наш рахунок небайдужих людей. Компоненти донорської крові при транспортуванні на різних мотоциклах не втрачали своїх властивостей, температурний режим всередині термосумок зберігався дуже гарно і довго.

Розробили інструкцію, порядок виклику, алгоритми дій волонтерів та уповноважених осіб ДОСПК і лікарень, а також затвердили маршрути слідування волонтерів при доставці донорської крові до лікарень міста. Спробували кріпити термосумки на різні мотоцикли.

12 червня 2020р. на День донора ми урочисто уклали договір співпраці з ДОСПК про перевезення донорської крові та її компонентів в лікарні міста. А так як заздалегідь ми вже уклали договір співпраці з Центр матері та дитини ім. Руднєва , то одразу розпочали доставку компонентів донорської крові до них.


Отже з червня і до кінця 2020 року волонтери ГО MotoHelpersDnipro виконали 81 ургентну (термінову) доставку компонентів донорської крові в Центр матері та дитини ім. Руднєва на проспекті Пушкіна 26 (65 доставок) та в Пологовий будинок по вул. Щербаня 4 (16 доставок).

За цей період ми доставили:
  • 102 гемакона еритроцитів
  • 74 гемакона замороженої плазми
  • 16 гемакона тромбоцитів
  • 34 гемакона кріопреципітата

Подолали при доставці компонентів донорської крові 757км. (це лише відстань від ДОСПК до Центру матері та дитини ім. Руднєва і назад, та від ДОСПК до Пологового будинку і назад). А ще ж волонтери проїжджають відстань від своїх домівок або місця роботи до ДОСПК і назад. І ми цим дуже пишаємось, бо ми допомогаємо лікарям вчасно провести операції рятуючи малюків з реанімації новонароджених та у відділенні патології, врятувати породілля при рясних кровотечах у пологовому будинку, а також допомогаємо вчасно доставити донорську кров та її компоненти для проведення складних операцій хворим дітям! Для чого та чому ми це робимо, тому що на мотоциклах волотери швидше доставляють донорську кров та її компоненти до лікарень міста чим автомобілем. Не стоять в заторах, бо маневрувати на мотоциклі легше, при цьому не порушуючи правил дорожнього руху.

І ми це робимо безкоштовно!

А також у термінових ургентних випадках перевезти донорську кров практично нічим. Зараз для перевезення донорської крові залучають родичів хворих на своїх авто, медичних працівників на таксі, або карета швидкої допомоги, якщо вона їде по цьому маршруту. Це дуже незручно, займає забагато часу та це є неправильно, так не повинно бути. Тому наша волонтерська організація долучилася до безкоштовного перевезення донорської крові до лікарень міста, щоб допомогати лікарям швидше рятувати людей та дітей! І ми на цьому не зупиняємося і вже 24 листопада 2020р. уклали договір з Дніпропетровська обласна дитяча лікарня , про доставку їм компонентів донорської крові. Почнемо доставку вже весною з відкриттям мотосезону.


Нам потрібно ще більше волонтерів на мотоциклах або максіскутерах.

Тож ласкаво просимо до нашої волонтерської організації!


Звертайтеся за телефоном: 0951000850!


Наші майбутні плани:
  • Закупити ще дві сертифіковані термосумки “Glewdor” для перевезення донорської крові та ремені кріплення на мотоцикли
  • Залучити до перевезення нових волонтерів на мотоциклах, щоб швидше та вчасно доставляти донорську кров та її компоненти до лікарень міста
  • Закупити талони на паливо для мотоциклів волонтерів щоб компенсувати хоч трохи їх витрати

Шукаємо паливних партнерів та спонсорів


Щиро дякуємо всім хто нам допомогає!