Статистика перевезення крові

СТАТИСТИКА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОНОРСЬКОЇ КРОВІ ЗА ЛИСТОПАД ТА ГРУДЕНЬ 2020р.

Волонтери ГО MotoHelpersDnipro виконали 3 в листопаді та 4 в грудні ургентних (термінових) доставок компонентів донорської крові в Центр матері та дитини ім. Руднєва та їх Пологовий будинок по вулиці Щербаня 4.

Але вже на особистих автомобілях, бо в листопаді погіршилися погодні умови і наші волонтери, заради своєї безпеки, поставили мотоцикли на зимове зберігання.

Нажаль цього ресурсу у нас замало, тож виконували доставки донорської крові лише ті волонтери, які мають особисті автомобілі та коли вони вільні. І ми цим дуже пишаємось, бо ми продовжуємо допомогати лікарям вчасно провести операції рятуючи малюків з реанімації новонароджених та у відділенні патології, врятувати породілля при рясних кровотечах у пологовому будинку, а також допомогаємо доставити донорську кров та її компоненти для проведення складних операцій хворим дітям взимку.

І ми це робимо безкоштовно!

Чому ми це робимо, тому що у термінових (ургентних) випадках перевезти донорську кров практично нічим. Зараз для перевезення донорської крові залучають родичів хворих на своїх авто, медичних працівників на таксі, або карета швидкої допомоги, якщо вона їде по цьому маршруту. Це дуже незручно, займає забагато часу та це є неправильно, так не повинно бути. Тому наша волонтерська організація долучилася до безкоштовного перевезення донорської крові до лікарень міста, щоб допомогати лікарям вчасно рятувати людей та дітей!

Наші майбутні плани:
  • Вдосконалити термінову (ургентну) доставку донорської крові
  • Закупити ще дві сертифіковані термосумки для перевезення донорської крові та ремені кріплення на мотоцикли
  • Залучити до перевезення ще більше нових волонтерів на мотоциклах, щоб швидше та вчасно доставляти донорську кров та її компоненти до лікарень міста
  • Закупити талони на паливо для мотоциклів волонтерів щоб компенсувати хоч трохи їх витрати